МУЛТИМЕДИЈА
КОМПЈУТЕРИ И КОМПЈУТЕРСКИ ДОДАТОЦИ
ПРИКЛУЧОЦИ И КАБЛИ
МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ И ДОДАТОЦИ
КОМПАКТ ДИСКОВИ
ДВД ВИДЕО
ИГРИ, СОФТВЕР И ДОДАТОЦИ
МУЗИЧКИ ИНСТРУМЕНТИ И ДОДАТОЦИ
 
 


Најголем избор на ЦД и ДВД во Република Македонија.

МИСТЕР КОМПАНИ, ГТЦ I кат, СкопјеДВД - Еротски филмови

Совршен подарок

Цена:
1200 ден. (за купување од Македонија)
29 $US (за купување надвор од Македонија)

Код: MCDVD0113

Бидејќи неговата девојка Лори го остава,
Рандал сваќа дека во неговиот живот недостасуваат повеќе возбудувања.
На една “пиџама” забава ја запознава Сузана во која
смртно се вљубува и која ќе му го покаже светот
полн со многу страст и...

УЛОГИ: Николас Бал, Стефани Чамплин, Стеви Конард,
Ким Давсон, Грифин Дрју, Лиза Хазелхурст
СЦЕНАРИО И РЕЖИЈА: Мајкл Паул Гирард

СОДРЖИНА НА ДВД ДИСКОТ:
филм, трејлер, избор на сцени, посебни додатоци
АУДИО: 5.1
ВИДЕО: пал
ФОРМАТ: 4:3
РЕГИОН: 2
ВРЕМЕ НА ТРАЕЊЕ: 90 мин.
ТИТЛОВИ: македонски, српски
ЈАЗИК: англиски

ЕКСКЛУЗИВЕН ДИСТРИБУТЕР:
Мистер Компани, Македонија

ИСПОРАКА ВО: Република Македонија


Внесете количина : 

 
Copyright © 2006 Mister Company